Magiczna Maszynka do Masła Recenzja i Unboxing z Theresą Longo

Magiczna maszyna do masła recenzja: Dla wielu ludzi, palenie lub vaping marihuany nie jest opcją.

Produkty takie jak Magical Butter maker oferują konsumentom alternatywne sposoby aktywacji korzyści płynących z konopi indyjskich. Marihuana edibles są coraz bardziej popularne. Wyzwaniem jest jednak regulacja mocy, zwłaszcza gdy wiele produktów dostępnych na rynku jest domowej roboty. Jak zawsze, pierwszym krokiem do stworzenia dobrego jadalnego produktu jest mocne masło lub olej.

Oto Magical Butter maker

(MB2). MB2 to urządzenie do produkcji ekstraktów z konopi indyjskich, które jest w stanie wyprodukować masło, nalewki i oleje z konopi indyjskich w ciągu zaledwie 2 godzin. To cudowne urządzenie jest w pełni zautomatyzowane i posiada sekwencje programów sterowane mikroprocesorem. Co to oznacza?

Cóż, za naciśnięciem jednego przycisku możesz tworzyć wspaniałe w smaku, zdrowe ekstrakty z konopi lub naturalne produkty do pielęgnacji skóry.

Ale najpierw...

Różnica między paleniem a przyjmowaniem marihuany

Główną różnicą pomiędzy paleniem a przyjmowaniem marihuany jest sposób, w jaki nasze ciało ją przetwarza. Podczas palenia, aktywne składniki marihuany są wchłaniane przez błonę płucną, a następnie przenoszone do mózgu poprzez krwiobieg.

Inaczej sprawa wygląda w przypadku edibles. Jedną z głównych różnic, o której wiele osób wie, jest to, że kiedy marihuana jest spożywana w formie drażetek, efekty są opóźnione, ale są silniejsze i utrzymują się przez dłuższy czas. Wynika to z procesu trawienia marihuany. Kanapki są trawione w żołądku, a następnie są przetwarzane przez metabolizm enzymy które są produkowane przez wątrobę. Wreszcie, substancje czynne są wchłaniane w jelitach.

Paląc trawkę, twoje ciało wchłonie THC ale kiedy jest spożywane, THC przybiera nieco inną budowę chemiczną ze względu na interakcję z enzymami. Podczas spożywania marihuany, THC jest przekształcane w 11-hydroksy-THC, który jest silniejszym związkiem niż THC występujący w marihuanie.

Powodem, dla którego efekty utrzymują się dłużej podczas spożywania edibles w porównaniu do palenia, jest fakt, że substancja jest uwalniana do organizmu w sposób stopniowy. Ponieważ trawienie jest długim procesem, małe ilości THC będą uwalniane w krwiobiegu w dłuższym okresie czasu.

Jednak ze względu na fakt, że może to potrwać do 90 minut, zanim zaczniesz odczuwać efekty. Mimo, że nie ma czegoś takiego jak przedawkowanie, to i tak nie zaleca się przyjmowania więcej niż możesz przeżuć. Jeśli nie masz doświadczenia z edibles, najlepiej jest zacząć od małych kęsów i poczekać godzinę, aby zobaczyć, jaki rodzaj efektu będziesz doświadczać. Po kilku próbach, będziesz w stanie znaleźć swoją właściwą dawkę.

Niekoniecznie musisz być na haju

THC jest głównym składnikiem zioła, który ma moc dawania wysokich doznań. Jednakże, jeśli chcesz używać cannabutter wyłącznie dla korzyści medycznych, istnieje sposób na spożywanie go bez uczucia haju.

THC uaktywnia się pod wpływem ciepła lub starzenia się. Jeśli zioło nie jest wystawione na działanie ciepła, substancja pozostanie jako THCAczyli substancja, która nie jest psychoaktywna.

Proces aktywacji THC w chwastach nazywa się dekarboksylacją i zazwyczaj oznacza to, że musisz umieścić chwasty w piekarniku, aby aktywować substancję przed użyciem jej do zrobienia masła.

Jeśli jednak chcesz uniknąć wrażenia haju, zawsze możesz użyć surowego, nieaktywowanego ziela lub konopi do swojego cannabutter.

THC vs THCA via ChromaBlography

Palenie może być szkodliwe

Zapytaj osobę, która nie pali papierosów, ale pali trawkę, a natychmiast powie ci, że miała problemy z głębokim wdychaniem powietrza podczas palenia, przynajmniej na początku. Palenie zioła jest dla wielu osób najwygodniejszym sposobem korzystania z dobrodziejstw tej rośliny. Ludzie zazwyczaj mieszają ją z tytoniem, co jak wszyscy wiemy, nie jest najlepszą rzeczą dla twojego ciała. Na dodatek, palenie zioła wymaga głębokiego wdechu i trzymania dymu w środku, co oznacza, że więcej smoły zostanie w płucach.

Palenie zioła przez New York Post

Kiedy używasz masła kannabinoidowego do gotowania, pozwalasz swojemu ciału wchłaniać korzyści płynące z roślin konopi bez szkody dla płuc.

Wysoka zawartość błonnika

Paląc trawkę, zazwyczaj nie czerpiemy z niej odżywczych korzyści. Robimy to głównie po to, aby się naćpać, ale zaskakujące jest to, że gotowanie z marihuaną może być bardzo odżywcze.

Mianowicie, trawka jest bogata w witaminy, minerały i błonnika. Kto wiedział, że chwast jest pełen składników odżywczych!?

Włókna pokarmowe w chwastach przez Royal Queen Seeds

Ziele ma wysoką zawartość błonnika, który jest dobry dla metabolizmu i trawienia. Pamiętasz, jak eksperci żywieniowi zawsze zalecają spożywanie produktów pełnoziarnistych? To dlatego, że zawierają one błonnik, więc możesz dodać zioło do listy rzeczy, które są dobre dla twojego metabolizmu.

Z drugiej strony, marihuana zawiera również niektóre z kluczowych witamin, których potrzebuje nasz organizm i ma całkiem zadowalające stężenie. Składniki, które znajdują się w roślinie marihuany i są korzystne dla naszego zdrowia to witamina C, witamina K, żelazo, wapń i folian. W przypadku, gdy nie wiesz, co to jest folian, jest to substancja, która pomaga DNA naprawić się.

Właściwości antyoksydacyjne

Antyoksydanty są nie tylko odpowiedzialne za utrzymanie młodego wyglądu naszej skóry. Są one odpowiedzialne za eliminowanie wolnych rodników w naszym organizmie i działają jako nasz obrońca przed takimi rzeczami jak choroby naczyń krwionośnych, a nawet rak.

Podczas palenia marihuany, korzyści te nie osiągają swojego pełnego potencjału. Jedząc marihuanę, z drugiej strony, będziesz mógł w pełni wykorzystać właściwości przeciwutleniające zioła.

Nie ma znaczenia, czy spożywasz marihuanę na surowo, czy gotujesz ją lub dodajesz do masła. Niezależnie od sposobu spożywania jest to korzystne dla organizmu.

Teraz, gdy znasz już korzyści, zobaczmy, co ten produkt może dla Ciebie zrobić.

Wchodzi Theresa Longo.

Theresa Longo otwiera Magiczne Pudełko Masła

Theresa Longo ma apetyt na sztukę i marihuanę. Ma bogate CV, w tym występy w telewizji i radiu. Otwarta osobowość Theresy sprawia, że jest ona idealną kandydatką, aby doświadczyć rozpakowania magicznej maszyny do robienia masła.

Nie zapominajmy, że jest ona entuzjastką marihuany najwyższego kalibru z prawdziwą pasją do bycia w centrum uwagi. Z prawie 20 tysiącami obserwatorów na Instagramie, Theresa wywiera wpływ poprzez modę, podróże i ogólną radość życia, która jest zaraźliwa.

Co jest w pudełku?

W pudełku otrzymujesz:

  • Magiczny pojemnik na masło z odłączaną pokrywką i mikserem
  • Rękawicę na bazie silikonu
  • 1 filtr oczyszczający, purify190
  • Niezbędna książka kucharska i instrukcja obsługi Magical Butter
  • 1 Kabel zasilający

Cena: $175.00-US - Kup tutaj.

Jak działa Magiczne Masło?

Ważne jest, aby pamiętać, że musisz dekarboksylować (odkarboksylować) swoją marihuanę PRZED włożeniem jej do MB2. Kiedy twoja marihuana jest już "odwęglona", możesz włożyć ją do urządzenia i zalać roztopionym masłem.

MB2 posiada blender zanurzeniowy połączony z potężnym, cyfrowym termostatem i jednostką grzewczą. Poza koniecznością odwęglenia marihuany, większość pracy jest poza twoimi rękami. Urządzenie miesza, podgrzewa, miesza, miele i moczy składniki w idealnej temperaturze, aby uzyskać spójny produkt za każdym razem.

Magical Butter może przygotować od 2 do 5 filiżanek masła lub oleju na jeden cykl, w zaledwie dwie godziny. Urządzenie ma 5 ustawień temperatury w zakresie od 130 stopni do 220 stopni Fahrenheita. Posiada również 5 ustawień czasu dla różnych zadań: 1 godzina - olej, 2 godziny - masło, 4 godziny - nalewki, 8 godzin i czyste.

Jakość wykonania

Po wyjęciu MB2 z pudełka, ma natychmiastowe poczucie jakości. Jest to elegancka jednostka, która nie będzie wyglądać nie na miejscu na każdym blacie kuchennym. Urządzenie przypomina duży czajnik elektryczny i jest wykonane z trwałej stali nierdzewnej. Wewnątrz pojemnika znajdują się pomocne znaczniki wskazujące ilość składników. Dodatkowo, wszystkie elementy kontrolujące czas oraz elementy grzewcze są wygodnie umieszczone na pokrywie.

Jednym z obszarów budzących zastrzeżenia w projekcie jest plastikowy uchwyt znajdujący się zarówno na górze, jak i po bokach urządzenia. Podczas otwierania lub przenoszenia urządzenia, uchwyty nie sprawiają wrażenia wysokiej jakości, tak jak reszta urządzenia. Jest to jednak jedna z jedynych cech, które nam się nie podobały. Ogólnie rzecz biorąc, Magical Butter jest eleganckim, dobrze wykonanym urządzeniem do robienia ekstraktu. Dowiedz się więcej tutaj.

Czy jest wart swojej ceny?

Krótka odpowiedź - tak, absolutnie tak. Ekstrakty z marihuany i przekąski są niezwykle drogie, jeśli kupuje się je w celach komercyjnych. Firmy używają wyrafinowanych procesów i najnowocześniejszych technik ekstrakcji, które sprawiają, że produkt końcowy jest droższy.

MB2 kosztuje około 175 dolarów amerykańskich

. Za tę cenę możesz robić swoje własne ekstrakty, nalewki i oleje przez długi czas w przewidywalnej przyszłości. Nie wspominając już o tym, że za każdym razem, gdy kupujesz kulki lub ekstrakty, płacisz za różne poziomy produkcji.

Po kilkukrotnym użyciu MB2, zaoszczędzisz już na kosztach produkcji. Jeśli więc regularnie używasz śliniaków, ekstraktów i nalewek, Magical Butter jest prawdopodobnie najlepszym sposobem na zachowanie zdrowia i zaoszczędzenie pieniędzy na dłuższą metę.

Zastanawiasz się gdzie można dostać jeden z tych niesamowitych maszyn? Kliknij tutaj.

5 1 głosowanie Artykuł Ocena