Jak zrobić haszysz jak zawodowiec

Jak powstaje haszysz powinni wiedzieć wszyscy, którzy lubią używać haszyszu wysokiej jakości, ponieważ nic nie jest lepsze niż domowej roboty, prawda? Jeśli się zgadzasz, to jesteś we właściwym miejscu, ponieważ dzisiaj mówimy o tym, jak zrobić haszysz w najbardziej efektywny sposób. A powód, dla którego lepiej jest doskonalić sposób, jak haszysz w domu jest to, że wiesz, co idzie do niego i kontrolować jakość i ilość, jak również. Ponadto, dobrą rzeczą jest to, że nie można popełnić błędu. Jasne, praktyka czyni mistrza, ale nawet od pierwszego dnia, będziesz w stanie uzyskać trochę haszyszu z twoich pączków. Zaufaj mi, kiedy mówię, że proces produkcji haszyszu jest łatwy do opanowania, więc przejdźmy do rzeczy:

Czym jest haszysz?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak powstaje haszysz i jak zrobić go samemu w domu, najpierw powinieneś wiedzieć, co to jest. Rozumiejąc ten związek, łatwiej będzie Ci poznać cały proces. W związku z tym, haszysz jest mocniejszą częścią konopi, która ma silne działanie psychoaktywne na ludzkie ciało i mózg. Hasz jest w pewnym sensie destylowaną marihuaną. Kiedy następnym razem zapytasz, jak powstaje haszysz, pomyśl o tym, że jest to dobra, lepka substancja z konopi.

Należy pamiętać, że tak jak nie wszystkie odmiany marihuany są takie same, tak samo haszysz różni się od siebie na wiele sposobów. Na przykład, niektóre rodzaje haszyszu są produkowane z rozpuszczalników podczas procesu izolacji, które mogą nadal pozostawać w produkcie końcowym. A to jest coś, czego nie chciałbyś spożywać w żaden sposób. Ponadto, BHO (Butane Hash Oil) jest kolejnym przykładem haszyszu, który zawiera wysoki poziom butanu

. Z drugiej strony, jeśli haszysz jest produkowany prawidłowo, w produkcie końcowym nie powinno być żadnych rozpuszczalników.

Jak powstaje haszysz?

Ucząc się, jak zrobić haszysz, powinieneś wiedzieć, że ten psychoaktywny narkotyk jest izolowany z gruczołów żywicznych pąków konopi. Należy pamiętać

, że mówimy tu o żeńskich (pistillate) roślinach konopi. Podczas dyskusji o tym, jak powstaje haszysz, eksperci wyjaśniają proces mówiąc, że jest to po prostu wyizolowany (ten skoncentrowany) produkt zawierający THC. Albo haszysz jest wytwarzany poprzez izolację gruczołów żywicznych w doniczce.

Kiedy po raz pierwszy natkniesz się na tę informację, może się to wydawać skomplikowane, bo w końcu jak można wyizolować cokolwiek bez odpowiedniego sprzętu? Cóż, z suchym lodem

nie potrzeba żadnych innych narzędzi, aby wyprodukować swój własny haszysz. W rzeczywistości, jeśli zapytasz jakiegokolwiek doświadczonego producenta haszyszu, jak powstaje haszysz, jestem pewien, że powie Ci wszystko o tym, jak zrobić haszysz z suchym lodem, tak jakby nie było innej metody.

W jaki sposób haszysz z suchym lodem jest inny?

Proces produkcji haszyszu powinien być podzielony na dwie części. Zbieranie żywicy i przygotowywanie żywicy. Jak już mówiłem, nie każdy haszysz jest taki sam pod względem sposobu produkcji, ale wszystkie są do siebie bardzo zbliżone pod względem jakości. Oprócz haszyszu z suchego lodu, opisałem już produkcję haszyszu bąbelkowego

, który daje haszysz podobnej jakości. Ale po pierwsze, wszystkie one izolują gruczoły żywiczne, a różnica między nimi polega na sposobie ekstrakcji żywicy z rośliny i sposobie formowania haszyszu na końcu. W związku z tym, używając wyżej wymienionego sposobu produkcji haszyszu - ekstrakcji suchym lodem - pozostaje tylko żywica i nic więcej, ponieważ suchy lód sam w sobie nie rozpuszcza się w żadne inne substancje chemiczne. Wspaniałą rzeczą w technice suchego lodu jest to, że zamrażasz żywicę za pomocą CO2, ale lód zamienia się w gaz, co zapobiega zamoczeniu rośliny. Oznacza to, że nie trzeba jej później suszyć, nie trzeba używać wiader, wody, ani żadnego innego sprzętu, z wyjątkiem ostrożności, jaką należy zachować przy obchodzeniu się z suchym lodem.

Mówiąc o tym, jak zrobić haszysz i rozważając zalety każdej z metod, oto zalety używania suchego lodu do produkcji haszyszu:

 • Szybciej niż jakakolwiek inna metoda
 • Bardzo proste i łatwe
 • Nie potrzeba żadnych innych narzędzi ani sprzętu
 • Chodzi o to, jak zrobić haszysz najlepszej jakości w jak najkrótszym czasie i przy jak najmniejszym wysiłku.
 • Fakt, że nie ma wilgoci, oznacza, że można łatwo użyć haszyszu zaraz po jego wyizolowaniu z rośliny.

Jak zrobić haszysz używając suchego lodu?

Obrazek przez Youtube

Składniki, które ułatwią cały proces produkcji haszyszu są następujące:

 • 1 czyste (odkażone) 5-galonowe wiadro
 • Pąki marihuany
 • 3lbs suchego lodu (to wystarczy na 5-6oz marihuany)
 • Worki bąbelkowe z 73, 160, lub 220.
 • Grube rękawice (ciężkie, nie lateksowe)
 • Skrobaczka do farby (nieużywana) lub karta kredytowa

Zachowanie bezpieczeństwa

Suchy lód jest dość bezpieczny w użyciu. Ma tylko ten problem, że ma bardzo niską temperaturę i cokolwiek dotknie, zamienia się bezpośrednio w gaz. Oto niektóre z porad, jak zrobić haszysz w najbezpieczniejszy sposób:

 • Upewnij się, że proces produkcji haszyszu odbywa się w dobrze wentylowanym miejscu. Jest to spowodowane tym, że suchy lód zamienia się w CO2, a zbyt duża jego ilość w pomieszczeniu nie jest dobra.
 • Trzymaj suchy lód z dala od hermetycznego pojemnika.
 • Unikaj bezpośredniego kontaktu skóry z suchym lodem.
 • Na koniec procesu jak zrobić haszysz, upewnij się, że dobrze pozbędziesz się suchego lodu. Pamiętaj o tym Jeśli wrzucisz go do zlewu lub toalety, zamrozi rury i zostaniesz z dużym rachunkiem za naprawę. Po prostu zostaw go na zewnątrz, a zamieni się w gaz i wyparuje.

Przewodnik krok po kroku, jak zrobić haszysz za pomocą narzędzia do suchego lodu.

Co jest w zasadzie potrzebne do tego jest torba pełna marihuany i można się bawić. Oto kroki:

 • Zmiel marihuanę i wrzuć ją wraz z suchym lodem do wiadra o pojemności 5 galonów, o którym wspomniałem wcześniej.
 • Weź worek bąbelkowy i umieść go nad wiadrem. Potrząsaj nim przez 4-5 minut, aby oderwać żywice od marihuany.
 • Opróżnij całą zawartość do worka na haszysz.
 • Potrząśnij workiem nad powierzchnią, z której chcesz zebrać swój haszysz. To przesieje rodzynki i potrząsaj dalej, aż nie zobaczysz już żadnych żywic.
 • Użyj karty kredytowej (skrobaczki), aby zebrać żywicę i przechowuj ją w pojemniku.
 • Ponownie umieść marihuanę i suchy lód w wiadrze i powtórz cały proces z większą torbą. W ten sposób uzyskasz kilka rodzajów różnego rodzaju haszyszu.
0 0 głosowanie Artykuł Ocena