Jenae Alt z Skinny Weed wchodzi w chwasty

Jenae Alt z Skinny Weed wchodzi w chwasty w 70. odcinku podcastu Puff Digital's Seminal

Jenae Alt z Skinny Weeds wchodzi w chwasty. Od lewej do prawej: Ben Rispin, Jenae Alt, Jon Cappetta - Photo By Carter V

Las Vegas - W 70. odcinku podcastu Into The Weeds (ITW) gospodarz Puff Digital Ben Rispin i gościnnie współprowadzący Jon Cappetta rozmawiają z Jenae Alt. Cappetta jest wiceprezesem ds. treści w magazynie High Times i stałym gościem podcastu Puff Digital. To już czwarte wystąpienie Jona w naszym programie, po tym jak gościł w nim podczas 'Hollywood Sessions' ITW. Ten odcinek kończy 'Vegas Sessions' ITW z hukiem. Odcinki zostały nagrane podczas High Times Cannabis Cup Dec 2019 w Nevadzie.

Oglądaj: Jenae Alt z Skinny Weed's Get's Into The Weeds

Jenae Alt jest aktorką, modelką, komikiem, gospodarzem High Times Magazine 420 live stream i założycielką Skinny Weed. Ten odcinek został nagrany na żywo, a w intro Rispin wspomina, że pojawiły się trudności z nagraniem programu. "Przepraszamy i dziękujemy Jenae za spędzenie z nami całego dnia. Ze względu na ograniczenia nagrywania przeciwko naszemu czasowi strzału, zostaliśmy zepchnięci z powrotem godziny, a ona pozostała pozytywna i upbeat, że cały dzień."

Odcinek jest bardzo zabawny z Alt deklarującą, "Zamierzam dać ci wywiad twojego życia Ben Rispin".

Alt nie zawodzi.

Posłuchajcie: Jenae Alt z Skinny Weed wchodzi w chwasty

Opis odcinka

W 70. odcinku podcastu Puff Digital Into The Weeds Ben i gościnnie współprowadzący VP of content w High Times Magazine, Jon Cappetta, witają Jenae Alt. Jenae jest modelką, aktorką, stand-uperką, live streamerką High Times i założycielką całkowicie naturalnego suplementu diety Skinny Weed na bazie CBD z konopi. Grupa rozmawia na żywo podczas High Times Cannabis Cup w Nevadzie o życiu Jenae w Los Angeles, wymyśleniu Skinny Weed, dorastaniu w Michigan i o tym, jak Jenae wkręciła się w chwasty.

Jenae Alt z Skinny Weed wchodzi w chwasty

O Skinny Weed

Polecane fragmenty z sieci

Naukowcy Skinny Weed są liderami w dziedzinie komórek macierzystych i medycyny regeneracyjnej od 2005 roku.. Głównym dyrektorem naukowym Skinny Weed jest Ali Kharazmi. Kharazami założył również Genetic Institute of Anti-Aging. Założył również Center for Weight Management, Instytut Chirurgii Plastycznej oraz Advanced Surgical Partners.. Ich lekarze byli w stanie opracować to, co ich zdaniem jest najbardziej skuteczny suplement diety utrata masy ciała na rynku. Nasza zastrzeżona technologia Hyfusion umożliwia nam dostarczanie aktywnych składników do Twojego organizmu. Skinny Weed może zrobić to bardziej i z większą trwałością, a nasz Hyfusion + (Patent Pending). Ta nauka umożliwia nam ukierunkowanie na konkretne obszary ciała poprzez wykorzystanie polaryzacji."

Dowiedz się więcej na stronie Skinnyweed.com

Gospodarze programu Puff Digital's Into The Weed stoją przed uprawami w Thrive Cannabis - Photo By Hayley Morgan

O podcaście Puff Digital Into The Weeds

Puff Digital's Into The Weeds (ITW) to godzinny podcast znany z konwersacji i intrygujących poszukiwań. W ITW występują gospodarze: Ben Rispin, Efrem Martinez-Shulz (Death By Stereo, Voodoo Glow Skulls) i ekspert branżowy Bubba Nicholson (Thrive Cannabis). W każdym odcinku gospodarze omawiają stan rynku marihuany i jego różne niuanse. Twórcy z całego świata rozrywki i konopi dzielą się tym, jak "weszli w trawkę".