5 rzeczy, których nauczyliśmy się z "That '70s Show!".

That '70s Show nauczył nas wielu życiowych lekcji.

That '70s Show zawsze zajmował specjalne miejsce w sercu każdego palacza. Jest relatywny, zabawny i naprawdę stworzony dla kogoś, kto pali trawkę. Oto kilka lekcji, których nauczyliśmy się od przyjaciół w wielu mglistych momentach.

Lekcje życia z '70s Show

Munchies to sposób na życie

via GIPHY

Tak więc, czy to bekon, bita śmietana, czy klasyczne śniadanie Kitty, That '70s Show nauczyło nas, jak jeść i jak jeść dobrze.
Świąteczne zioło

via GIPHY

Palenie jest kluczem do sezonu wakacyjnego. Niemniej jednak, że '70s Show jest pełen niesamowitych odcinków świątecznych, w tym Eric jako Charlie Brown. Ponadto, Fez nauki o działalności świątecznej i palenia trawki w piwnicy, podczas gdy Kelso jest przebrany za elfa.
Śmiech to podstawa

via GIPHY

Ten serial trzyma nas w śmiechu od prawie 10 lat. Jednak śmiech nigdy się nie kończy. Pomiędzy skandalicznym śmiechem Kitty, momentami rodziców Donny - Midge'a i Boba i oczywiście Fez.... jako całość! Nie można też zapomnieć o piwnicy i kręgu stonerowym. To właśnie tam dzielimy się zabawnymi historiami, tworzymy kreatywne opowieści i dużo się śmiejemy.
Związki

via GIPHY

Związki są trudne. Ale ten serial zawsze sprawiał, że wyglądało to łatwo. Donna i Eric pokazują nam, jak najlepsi przyjaciele mogą się zakochać i zawsze być szczerzy. Ponadto, Jackie i Hyde nauczyli nas, jak przeciwieństwa się przyciągają. Fez, o dziwo, nauczył nas wszystkiego o prawdziwej miłości i zauroczeniach. Kelso nauczył nas, że czasami miłość nie jest taka łatwa. I bez względu na to, jak dziwni są Kitty i Red, ich miłość jest wieczna!

Nie pozwól, by ktokolwiek zabił twój brzęk

via GIPHY

Nigdy nie pozwól nikomu zabić swojego buzz. To znaczy dla Erica może być ciężko, kiedy Red Forman ciągle siedzi mu na plecach lub próbuje wsadzić mu stopę w jego A$%!!! Ale życie nie musi być takie trudne. Nawet w najtrudniejszych momentach, ta grupa przyjaciół zawsze sobie radziła. Nie wspominając o tym, że stoner circle było używane w najbardziej stresujących czasach.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena