Odzież z zioła dla kobiet i inne ubrania z Ganji

Kobiety prowadzą modową walkę ze stygmatyzacją marihuany i ujawniają kreatywne akcesoria.

Moda zawsze była sposobem na wyrażanie uczuć, polityki i osobistej kreatywności. Odzież z konopi dla kobiet przełamuje stygmaty sceny konopnej i tworzy nowe, zrównoważone stylizacje. Przez dziesięciolecia konopie i moda były postępowe i alternatywne. Od starej szkoły hippisów po nową szkołę Rihanny. Czy w to wierzysz, czy nie, kultura marihuany z czasów tęczy jest obecnie odświeżana.

Oto niektóre z najnowszych ulubionych przedmiotów do posiadania.

Odzież z marihuany dla kobiet

Damska odzież i akcesoria z marihuany zyskują coraz większą popularność. Teraz można je znaleźć w sklepach z fajkami, w telewizji i online. Zrozumiałe jest, że odzież z marihuany jest dostępna w wielu różnych kolorach i stylach, zwłaszcza jeśli chodzi o odzież z marihuany dla kobiet. Więc niezależnie od gustu, najprawdopodobniej znajdziesz coś dla siebie. A jeśli nie jesteś fanem liści konopi lub tęczy, być może jest to zrównoważona odzież konopna, która jest trendy na scenie mody.

1. FRIEND WITH WEED TEE

via Nasty Gal

Czy nie nadszedł czas, aby być w zgodzie ze swoimi celami? Czy ty i twoja dziewczyna jesteście palaczami i guru ganji? Ta koszula jest idealna dla kliki miłośników marihuany. Co więcej, jeśli przyjaźnisz się z Mary Jane, ta koszulka będzie do Ciebie pasować.

2. ALEXANDER WANG BAG

via Saks Fifth Avenue

Kiedy potrzebujesz, aby Twoja estetyka mówiła "w dół", ale także "chic AF." Ten kawałek jest piękny czarny i biały prosta torebka. Jeśli chcesz dać znać, że jesteś fanką tej rośliny, to będzie to świetny sposób. Proste szablonowe liście marihuany pokrywają torebkę, pozostając w kontakcie. Weed odzież dla kobiet może przyjść projektant!

3. NIE MOŻESZ Z NAMI PALIĆ BLUZA

via We Classy

Prawie każdy nastolatek i nastolatka w swoim czasie widział film "Mean Girls". Cóż, ta koszula oddaje hołd cytatom z koszuli z dodatkiem marihuany. Podczas gdy społeczność marihuany jest zawsze otwarta i zachęcająca, czasami nadal istnieje dramat. W tym przypadku, jeśli próbujesz złożyć oświadczenie, ale także chcesz, aby ludzie się śmiali, ta bluza jest doskonałym wyborem.

4. WAKE AND BAKE T-SHIRT

via Stoner Days

Ten t-shirt jest silnym oświadczeniem dla tych, którzy wiedzą, jak zacząć dzień dobrze. Tak więc, jeśli lubisz wstać wcześnie, mieć ładne puff i następnie kontynuować swój dzień, trzeba to! Ale, to może również para jako wielki top na dobranoc, dzięki czemu Twój poranny dym wstępnie ustawiony dla wygody.

5. HUF SOCKS

przez HUF

Weed odzież dla kobiet nie może być tylko blaty i dna. Jednym z najbardziej popularnych i znanych kawałków odzieży z konopi. Są słodkie, super wygodne i przystępne cenowo nie tylko dla celebrytów. I, każdy może je nosić i są one w różnego rodzaju mieszanych i dopasowanych kolorach!

6. PODWÓJNA OBRĄCZKA BLUNTED

via Sklep Stay Wild

To nie znaczy, że może być używany jako broń, choć wygląda, że badass! Popularność w podwójnych pierścieni wzrosła od 2016 roku i nadal jest moda, że ludzie są faworytem. Ten pierścień jest prosty, ale ekstra i będzie naprawdę wyróżniać się od innych biżuterii kobiety noszą.

7. KAPCIE Z KONOPI INDYJSKICH

via Modaoperandi

Bardziej jak mieszkania, te zabójcze buty pokazują, że odzież z chwastów dla kobiet może być nowoczesna i wygodna. Podczas gdy liść sprawia, że oświadczenie o ulubionej rośliny, to również jest elegancki i może być ubrany w górę lub w dół z stroju.

8. PRIMO EARRINGS

via WAXX Studio

Pokaż swoją miłość do zioła za pomocą prostych kolczyków z marihuaną. Ta niesamowita biżuteria jest idealna dla kobiet, które nie lubią krzykliwych ozdób, ale nadal chcą być częścią ruchu.

9. KUSHCOMMON MARIHUANA

via Kush Common

Weed Odzież dla kobiet może być trochę krzykliwe. Ale czasami, to jest to, co czyni go tak wyjątkowym. W tym przypadku, te topy mają zabawne i mądre stwierdzenia. Więc, chwyć jeden dzisiaj, który najlepiej pasuje do Twojej osobowości.

10. Z NY CLOTHING

via FROMNY CLOTHING

Doskonała firma modowa trippy, która bierze nowy obrót na odzieży z konopi. Odzież z marihuany dla kobiet może być dość spójna z liśćmi, kolorem zielonym i sloganami. Niemniej jednak, ta firma przyniesie nową krawędź i kreatywne opcje do wyboru.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena