Babyboomers palą więcej trawki niż ty! Statystyki dotyczące palących mam i tatusiów

Babyboomers palą więcej trawki niż ty! Zgadza się, mamusie i tatusiowie naćpani, macie przejebane.

Według ostatniego raportu Stats Canada, babyboomers palą więcej trawki niż ktokolwiek inny. Tak, KAŻDY. Dotyczy to również ciebie i reszty tłumu w wieku 18-35 lat. Teraz wiem, że kiedy myślisz "palacz zioła", prawdopodobnie wyobrażasz sobie długowłosego nastolatka z pięścią głęboko w puszce Pringlesów. Jesteś na dobrej drodze, ale zastąp długowłosą nastolatkę swoim łysym tatą, a puszkę Pringlesów słoikiem prażonych orzechów i już jesteś bliżej. Nałogowe matki i ojcowie są na fali wznoszącej.

Rodzice nie zawsze są otwarci, jeśli chodzi o używanie marihuany, zwłaszcza z dziećmi, i nie bez powodu. Z tego powodu, poniższe wiadomości mogą być zaskoczeniem i zająć trochę czasu, aby się z nimi zapoznać.

Logicznie rzecz biorąc, ma to sens. Osoby z wyżu demograficznego mają długą i bogatą przeszłość z marihuaną, sięgającą starych, dobrych czasów lat 60-tych i 70-tych. Są to osoby, które ukończyły 55 lat, a dokładniej osoby urodzone między 1945 a 1964 rokiem. Dlaczego nie powinniście być zaskoczeni, że wasi rodzice palą więcej trawki niż wy? Cóż, po pierwsze, są oni OG marihuany i w większości przypadków, ich miłość do Mary Jane nigdy nie osłabła. Z biegiem ich dorosłego życia, od zakładania rodzin, kupowania nieruchomości i zaopatrywania się w kremy przeciwstarzeniowe, ich nawyki związane z marihuaną mogły się zmienić, aby dostosować się do ich życia, ale ostatnie statystyki wskazują, że nigdy całkiem się nie zatrzymali.

W 2017 roku, demografia boomerów stanowiła 23% całkowitego udziału kanadyjskich konsumentów marihuany. Nie palą oni również tylko rekreacyjnie. Wielu boomersów postrzega marihuanę jako alternatywę dla przepisywanych leków, które powodują niepożądane skutki uboczne. Podsumowując, czy to rekreacyjnie czy medycznie, Twoi rodzice prawdopodobnie mają własną skrytkę. Statystyki nie kłamią - tu właśnie jesteśmy: Babyboomers palą więcej trawki niż większość ludzi.

Pytanie brzmi: Skąd mam wiedzieć, czy moi rodzice palą trawkę?

Oto 5 znaków rozpoznawczych:

Mieli TEGO przyjaciela.

Ten przyjaciel twoich rodziców nie zawsze był w pobliżu, ale kiedy był, to zazwyczaj wszyscy dobrze się bawili. Przynosili ci coś małego przy każdej wizycie i zawsze cię rozśmieszali. Kiedy byłeś na tyle ciekawy, by zapytać, skąd ich znają, odpowiedź była zawsze niejasna i niespójna. I z jakiegoś powodu mama i tata nigdy nie zaproponowali ci ŻADNEGO ze świeżo upieczonych ciasteczek, które "wujek Steve" lub "ciocia Lily" przynosili do domu. Jest też duża szansa, że Lily i Steve mieli skłonność do noszenia okularów przeciwsłonecznych w domu.

Rycerskość czy potheaderyzm?

Twój tata jest taki rycerskim facetem. Zawsze, gdy zabierał rodzinę na kolację, podrzucał ciebie i mamę pod drzwi restauracji i sam parkował samochód. Ale chwileczkę, czy to naprawdę tylko rycerskość? Dlaczego, nawet gdy miejsce było dostępne bezpośrednio przed lokalem, on nadal nalegał na podrzucenie wszystkich? Powiem wam dlaczego. To dlatego, że miał małego dooba, którego musiał uderzyć podczas spaceru z samochodu do restauracji. To nie był przypadek, że kiedy usiadł przy stoliku, wyraził rozczarowanie brakiem przystawek na stole.

Znalazłeś pod ich łóżkiem przemysłowej wielkości torbę migdałów w czekoladzie.

Szukając pod łóżkiem rodziców starego czasopisma do szkolnego projektu, znalazłeś torbę migdałów w czekoladzie wystarczająco dużą, by nakarmić całą populację rezerwatu dzikich zwierząt przez tydzień. Nie myślałeś wtedy o tym zbyt wiele, poza "y you hiding food from me, mum?", ale teraz jest to już jasne. Późne nocne przekąski nie muszą wymagać wycieczki do kuchni dla mamy.

Uwielbiają serię Planet Earth

Zauroczeni atakiem wielkiego białego i zafascynowani maszerującymi pingwinami, twoi rodzice oglądali Planetę Ziemię, jakby to były wieczorne wiadomości. Myślałeś, że są one po prostu do zwierząt, gdy w rzeczywistości, były one wysokie af. Można śmiało powiedzieć, że połączenie głosu głosu Davida Attenborough i surowych zdjęć natury działało kojąco na ich wyczulone mózgi. Z drugiej strony, twoi rodzice są prawdopodobnie bardzo uduchowionymi ludźmi i przez lata zgromadzili wystarczająco dużo wiedzy na temat zwierząt, aby wydawać się wysoce wykształconymi w tym temacie na przyjęciach.

Były one zbyt wyzwalacz szczęśliwy z odświeżacza powietrza

Czy pokój twoich rodziców zawsze pachniał jak pomarańcza i spritz? Czy oni kupili ich odświeżacz powietrza w hurtowych ilościach w Costco? Cóż, można bezpiecznie założyć, że próbowali ukryć więcej niż to, co jest ogólnie potrzebne po wycieczce do toalety. Masz konopie, aby podziękować za swój świeżo pachnący dom! Klasyczny ruch boomera.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena