Turystyka konopna w Denver, Kolorado

Nie bez powodu miasto nazywane jest "wysokim na milę" i to nie tylko z powodu jego wysokości. Po legalizacji marihuany w Denver, turystyka konopna przeżywa rozkwit.

Oto zestawienie niektórych przepisów i statystyk, które pomogą Ci zachować bezpieczeństwo i znaleźć przyjazne dla konopi miejsca turystyczne w całym mieście. Pamiętaj, że turystyka konopna polega na odczuwaniu lokalnych wibracji miasta, więc staraj się wyjść i zrobić coś innego.

Prawo dotyczące marihuany w Denver

W Denver, marihuana jest legalna rekreacyjnie i medycznie na poziomie stanowym. Jednakże, marihuana jest nadal uważana za narkotyk z listy 1 na poziomie federalnym.

Oto kilka przepisów, o których należy pamiętać podczas podróży do Denver:

  1. Musisz mieć ukończone 21 lat, aby kupić, posiadać lub używać detalicznie marihuanę. Nielegalne jest dawanie lub sprzedawanie detalicznej marihuany nieletnim.
  2. Dorośli od 21 roku życia mogą posiadać do 1 uncji detalicznej marihuany.
  3. Nielegalne jest spożywanie marihuany w miejscach publicznych.
  4. Marihuana może być przewożona w samochodzie, ale nie może być w otwartym pojemniku i nie może przekraczać granic stanu.
  5. Nielegalne jest używanie lub spożywanie marihuany w pojazdach mechanicznych oraz prowadzenie pojazdu pod wpływem marihuany.

Działania przyjazne dla 420 w Denver

Denver ma duży wybór zajęć przyjaznych 420. Niezależnie od tego, czy szukasz masażu z użyciem marihuany, zajęć kulinarnych z marihuany, zajęć artystycznych lub czegoś innego, aby miło spędzić czas, powinieneś być w stanie znaleźć to w Mile High City.

Oto kilka przykładów, które pomogą Ci rozpocząć turystykę konopną w Denver.

Puff Puff Pass Pottery w Denver

Studenci podczas imprezy garncarskiej Puff Puff Pass w Denver w Kolorado.

Dołącz do CCT i pracowników P3 na 2-godzinną sesję Puff, Pass & Pottery w studiu artystycznym P3. Stwórz swoją własną popielniczkę z instrukcjami od naszego artysty, a następnie wybierz idealny wysoki połysk z preferowanym kolorem i szkliwem.

Sushi i Joint Rolling w Denver

Te zajęcia są idealne dla każdego, kto chce się nauczyć jak robić autentyczne sushi i doskonałe jointy. Wszystko, czego potrzebujesz do zajęć jest wliczone w cenę. W cenę biletu wliczony jest kupon na dwa gramy pączków - w sam raz, aby skręcić sobie jointa.

Buds and Beers: wycieczka po uprawie i browarach w Denver

Luksus czeka na ciebie podczas tego połączenia marihuany z najlepszymi piwami rzemieślniczymi z Kolorado. Przejażdżka luksusowym transportem przyjaznym 420 osobom, zwiedzanie nowoczesnej uprawy, degustacja piw rzemieślniczych na pokładzie imprezowego autobusu i wizyta w dwóch najlepszych sklepach. Idealny na wieczory kawalerskie i panieńskie, uroczystości urodzinowe lub jakikolwiek inny powód, aby usiąść wygodnie i być podwójnie podekscytowanym, doświadczając tego, co najlepsze w Denver w zakresie zioła i piwa.

Masaż z marihuaną w Denver

Idealna odpowiedź na relaksujący dzień. Odmień swoje ciało i umysł dzięki masażowi konopiami Apothecanna. Ich licencjonowani masażyści mogą wykonać masaż w pokoju lub w studio, używając różnych naturalnych balsamów z dodatkiem konopi.

Zajęcia na temat koncentratów i terpenów w Denver

Ta 2,5-godzinna wycieczka po koncentratach z marihuany oferuje niezwykłą możliwość dogłębnego zapoznania się z koncentratami z konopi indyjskich oraz BEZPŁATNĄ degustację produktów.

Podsumowanie

Niezależnie od tego, czy jesteś Amerykaninem przekraczającym granice stanu dla zabawy, czy obcokrajowcem chcącym poznać kulturę konopi, Denver jest miastem, które oferuje wiele atrakcji dla każdego entuzjasty marihuany. Dzięki prawu wspierającemu aktywistów marihuany

Turystyka konopna w Denver żyje i ma się dobrze.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena