Ricky Williams obiecuje "nieograniczone dostawy" trawki na Super Bowl Party

Super Bowl bash Ricky'ego Williamsa to miejsce, w którym warto być.

Była gwiazda NFL i znany entuzjasta marihuany, Ricky Williams będzie świętował Super Bowl LII w tę niedzielę, 4 lutego. Będzie on gospodarzem ekskluzywnej imprezy "przyjaznej marihuanie" w Hollywood Hills. Najlepsze jest to, że zapewni on "nieograniczone dostawy" zioła na tę przyjazną dla 420 osób imprezę.

Ogłoszenie na TMZ

Oryginalna ulotka informowała, że jest to impreza typu BYOW (bring your own weed). Jednak Ricky powiedział ostatnio TMZ Sports, że ma wystarczająco dużo zioła na całą imprezę. Dodatkowo, na imprezie Super Bowl emerytowanego running back'a znajdzie się również alkohol, wegańskie jedzenie, sportowcy, celebryci i masażysta.

"Zaprosiłem moich przyjaciół," powiedział Williams. "Niektórzy z moich przyjaciół nie mogą się przyznać i zareklamować, że przychodzą, ponieważ są profesjonalnymi sportowcami. Ale tak, będę miał tam przyjaciół".

"Rzecz w sporcie i zbliżaniu się do siebie z ludźmi, powinieneś mieć sposób, aby cieszyć się sobą, zrelaksować się i dobrze się bawić", dodał.

"Więc chcę to zaoferować ludziom, którzy są fanami Ricky'ego Williamsa, którzy są fanami futbolu i nie mogę się doczekać".

Zgodnie z ulotką, impreza będzie ograniczona do zaledwie 50 osób, tylko za zaproszeniami. Tylko zaproszeni zostaną powiadomieni o miejscu po udanym RSVP. Tak więc, jeśli jesteś w Cali i chcesz imprezować na wystawnym wydarzeniu, to może być to. Z ogromnymi ilościami zioła i celebrytów, można RSVP uderzając w ten e-mail: WilliamsSuperBowlParty.SplashThat.com.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena