5 powodów, dla których powinieneś umówić się z dziewczyną, która pali trawkę

Jeśli jesteś entuzjastą marihuany, umawianie się z dziewczyną, która pali trawkę, to najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć.

Nie można powiedzieć wystarczająco dużo o dziewczynach stoner. Mogą przegapić urodziny, zapomnieć twojego numeru telefonu lub zostawić Pizzę Pops w piekarniku na zbyt długo, ale zawsze nadrabiają to w inny sposób. Jakie są te sposoby?

Cóż, oto 5 powodów, dla których powinieneś umówić się z dziewczyną, która pali trawkę.

Łatwo jest jej kupić prezenty

Ona cię kocha, ale kocha też zioło. Nie musisz się zbytnio komplikować, jeśli chodzi o prezenty. Idź na zieloną, a ona będzie szczęśliwa.

Ona ma apetyt na poziomie Munchie

Nie musisz się martwić o skąpych jedzenia w fantazyjnych miejscach, munchies wystarczy. Jest duża szansa, że dziewczyna, która pali trawkę je więcej niż ty.

Ona jest w stanie palić, kiedy ty jesteś

Wszyscy byliśmy w tym związku, w którym twój znaczący inny jest znużony twoim paleniem trawki. Z dziewczyną, która pali zioło, nigdy nie będziesz musiał ukrywać swojej strony palacza.

Twoje żarty są śmieszniejsze przy niej

Randki z dziewczyną, która śmieje się z twoich żartów to niesamowite uczucie. Czasami dziewczyna, która pali zioło będzie się śmiać, bo jest naćpana, czasami dlatego, że cię kocha, ale to jest w porządku. Będziesz czuł się ważny.

Ona ma Stoner przyjaciół

Palisz zioło i masz przyjaciół, którzy palą zioło. Szanse są, ona prawdopodobnie ma przyjaciół, którzy palą zioło zbyt, co oznacza, że twoje grupy przyjaciół może hang-out bez zamieszania. Zwołaj gang, włącz film o stonerach i urządź sobie noc z niskimi wymaganiami.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena